İade Koşulları

    http://odeme.dasteknik.com  Online Satış sayfamızda sadece Lisans gerektiren ve şirketimize ait olan yazılım satışları yapılmaktadır.

    Şirketimiz tarafından yapılmış yazılımları satın almadan önce ürün sayfalarından indirip, bilgisayarınıza kurabilir ve ana hatları ile deneyip bilgi sahibi olabilirsiniz. 

    Yazılım ürünlerimizin lisanslama işlemi bilgisayar başına yapılır, ve bilgisayardaki bazı donanım seri numaralarına özel olarak kod üretilir. Bir bilgisayar için alınan lisans başka bir bilgisayara aktarılamaz. 

    Lisansı gönderilen kod, yazılım bilgisayardan silinse dahi, tekrar kurulduğunda lisanlı olarak kullanılabilir.

    Bilgisayara özel üretilen kod, satın alma işleminden sonra ,  EN GEÇ 1 iş günü içerisinde (çoğunlukla 1 saat içerisinde)  tarafınıza SMS ve E-POSTA ile gönderilir.

    Ürün KOD numaraları tarafınıza iletilene kadar ödeme sayfamızın altında bulunan ÜRÜN İADESİ formunu doldurup bize ulaştırmanız durumunda ücret iadesi yapılacaktır.

    Ürün KOD numarası tarafınıza iletildikten sonra Lisans İptali, İade Etme, Cayma hakkı ortadan kalkar. Ücret kesinlikle iade edilmez. Müşteri hak iddia edemez.

    Sayfamızdan satın alınan ürünler için müşterimiz bu bildirimleri okumuş ve bilgilendirilmiş ve şartları peşinen kabul etmiş sayılır.